اخبار

May 31, 2021

سالات متداول

سوالات متداول

 

1. قیمت های شما چقدر است؟

 

مدل مختلف قیمت متفاوتی دارد. ما مدل را براساس پارامترهایی که ارائه می دهید انتخاب خواهیم کرد.و سپس ما نقل قول می کنیم و قرارداد می بندیم. بنابراین ابتدا pls پارامترها را آماده می کند.

 

2. آیا حداقل مقدار سفارش دارید؟

نه ، ما حداقل مقدار سفارش را نداریم.فقط بعضی اوقات شما نیاز به حمل بار به بندر خود دارید ، بنابراین ابتدا بار را با حمل و نقل خود بررسی کنید.

 

3. آیا می توانید OEM یا ODM کنید؟

بله ، ما تیم در حال توسعه قوی داریم.محصولات را می توان با توجه به درخواست شما ساخته شده است. شما می توانید نقاشی را برای من ارسال کنید و ما می توانیم آن را طبق

 

4. آیا می توانید اسناد مربوطه را ارائه دهید؟

بله ، ما می توانیم بیشتر اسناد و مدارک از جمله گواهینامه های تجزیه و تحلیل / انطباق را ارائه دهیم.بیمه؛مبدا و سایر اسناد صادراتی در صورت لزوم. همچنین طرح کلی و طرح مقطعی.

 

5- میانگین زمان سربازی چقدر است؟

برای نمونه ها ، زمان سربازی حدود 7 روز است.برای تولید انبوه ، زمان سربازی 20-30 روز پس از دریافت واریز وجه است.زمان سربازی زمانی موثر واقع می شود که (1) ودیعه شما را دریافت کرده ایم و (2) تأیید نهایی شما را برای محصولات شما داریم.اگر زمان سربازی ما با ضرب الاجل شما کار نمی کند ، لطفاً با فروش خود از الزامات خود استفاده کنید.در همه موارد سعی خواهیم کرد نیازهای شما را برآورده کنیم.در اکثر موارد ما قادر به انجام این کار هستیم. ما قطعات یدکی زیادی در انبار داریم ، بنابراین زمان تحویل گاهی اوقات دشوار نیست.

 

6. انواع روش های پرداخت را قبول می کنید؟

می توانید پرداخت را به حساب بانکی ، Western Union یا PayPal ما انجام دهید:
50٪ پیش پرداخت ، 50٪ مانده در برابر کپی B / L.ما شرایط پرداخت TT را ترجیح می دهیم. همچنین L / C مناسب است.

 

7. ضمانت کالا چیست؟

برای برخی از قطعات ، ما در یک سال ضمانت می دهیم ، اما برای قطعات مرطوب ، معمولاً 3-6 ماه خواهد بود. این به شرایط مختلف کار بستگی دارد

 

8. آیا تحویل مطمئن و مطمئن محصولات را تضمین می کنید؟

بله ، ما همیشه از بسته بندی صادراتی با کیفیت بالا استفاده می کنیم. ما تقریباً 16 سال است که صادرات آن را انجام می دهیم ، بنابراین ، نگران بسته بندی نباشید.

 

9. هزینه حمل و نقل چطور؟

هزینه حمل و نقل به روشی که برای تهیه کالا انتخاب می کنید بستگی دارد.اکسپرس معمولاً سریعترین اما گران ترین راه است.بهترین راه حل برای مقادیر زیاد توسط حمل و نقل دریایی است.دقیقاً کرایه حمل فقط درصورتی که از جزئیات مقدار ، وزن و روش آن مطلع شویم می توانیم به شما بدهیم.لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

میخواهی با ما کار کنی؟

آخرین اخبار شرکت سالات متداول  0

اطلاعات تماس