اخبار

May 31, 2021

Shijiazhuang ultimate technology solution Co.، Ltd

Shijiazhuang ultimate technology Solutions Co.، Ltd یکی از 10 سال با تجربه تولید کننده پمپ (در سال 2010 تاسیس شده) در معادن و مواد معدنی ، نیروگاه ، لایروبی و لایروبی ، هیدرولیکی ، آبیاری ، انتقال خمیر کاغذ ، مواد شیمیایی ، ساخت و ساز ، آب دریا و نفت و گاز است انتقال و غیره.Gempump کارخانه پمپ است که دارای انتخاب و طراحی پمپ خاص خود است ، تیم تحقیق و توسعه برای اطمینان از کارآیی ، صرفه جویی در مصرف انرژی پمپ دوغاب ، پمپ شن و ماسه ، پمپ آب ، پمپ آب دیزل ، پمپ شیمیایی ، پمپ خورشیدی و پمپ آبیاری در انتخاب و طراحی ، برنامه استفاده و نگهداری.

 

China Shijiazhuang ultimate technology solutions co.,ltd company profile 0

 

گمپامپ کارخانه پمپ مورد تایید ISO9001 ، ISO14001 و OHSAS18001 است.ما همچنین گواهینامه CE داریم.کارخانه ما بیش از 50،000 متر مربع با مهندس حرفه ای بیش از 20 است. حداکثر وزن قطعات ریخته گری که می توانیم یک بار انجام دهیم 7 تن است.و ما توانایی تولید 600 تن در ماه و با ابعاد کوره عملیات حرارتی 6mx5.5mx2.5m را داریم.حداکثر قطعاتی که ما می توانیم ماشین سازی کنیم 6.4 متر است و ما توانایی جمع آوری پمپ بیش از 1800 میلی متر و ظرفیت جرثقیل های ما 30 تن است. پرسنل فنی با تجربه و با تجربه تضمین قدرتمند برای محصولات با کیفیت پمپ های دوغاب ، پمپ فاضلاب ، پمپ آب ، مواد شیمیایی هستند پمپ ها ، پمپ های آتش نشانی ، پمپ های آبیاری.

 

China Shijiazhuang ultimate technology solutions co.,ltd company profile 1

 

 

 

تیم فنی Gempump پنج تیم تحقیق و توسعه ایجاد کرد: مهندسی هیدرولیک ، ساختار پمپ آب ، تحقیق و توسعه مواد جدید ، ریخته گری ، قالب سازی و غیره. به جز CAD و سایر نرم افزارهای طراحی که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد ، تیم های فنی از CAPP به کمک رایانه نیز استفاده می کنند و نرم افزار طراحی هیدرولیک CFD.آنها سالها تجربه در کاربرد عملی محصولات ، استفاده مکرر از صرفه جویی در مصرف آب GIS ، نرم افزار MIS و نرم افزار سیستم تجزیه و تحلیل شبیه سازی نشان داده شده ، محاسبات ، محصول محاسبات نظری پمپ های دوغاب ، پمپ فاضلاب ، پمپ آب ، پمپ های شیمیایی ، پمپ های آتش را با هم ترکیب می کنند. ، پمپ های آبیاری دقیق و مطابق با عملکرد واقعی هستند.این به کاربران امکان می دهد تا ضمن کاهش قابل توجه هزینه های سرمایه گذاری ، نیازهای آنها را برآورده کنند ، رقابت اصلی گامپامپ را بهبود می بخشد. محصولات Gempump شامل پمپ دوغاب ، پمپ فاضلاب ، پمپ آب ، پمپ ضد اسید یا شیمیایی ، پمپ های آبیاری ، پمپ های آتش ، پمپ خورشیدی و سایر محصولات صادراتی است به بیش از 90 کشور در سراسر جهان

China Shijiazhuang ultimate technology solutions co.,ltd company profile 2

این برنامه زمینه های بسیاری از جمله استخراج و فرآوری مواد معدنی ، لایروبی ، حمل و نقل باطله ، استخراج معدن ، فولاد ، پمپ گوگردزدایی ، آب تغذیه دیگ بخار ، ساخت و ساز ، آبیاری ، امکانات حفاظت از آب ، تصفیه فاضلاب ، زهکشی و تأمین آب را پوشش می دهد.در دوران توسعه سریع علم و فناوری ، تیم Gempump روحیه کارآفرینی "برتری و کیفیت ثابت محصول ، نام تجاری شناخته شده در سراسر جهان و مبتنی بر اعتبار" ، هدف تجاری "موفقیت های ایجاد شرکت تجاری و پیشگام صنعت" را برای کمک به شما در نظر می گیرد. محصولات نوآورانه با کیفیت و ارزان ارائه دهید!

اطلاعات تماس